رقص روی شیشه

رقص روی شیشه

بیوگرافی :

رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال ۱۳۹۷ است. این مجموعه که فضایی عاشقانه و اجتماعی دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز شده‌است و طى ۲۶ قسمت پخش خواهد شد.

خلاصه داستان :
مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام در سبک اجتماعی و عاشقانه در نکوهش مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

بازیگران بسیاری چون هانیه توسلی، فرزاد فرزین و حمیدرضا پگاه از این پروژه انصراف داده‌اند.بهرام رادان در تاریخ ۱۳۹۸٫۲٫۷ از این پروژه انصراف داد.سعید کنگرانی نیز قرار بوده ایفاگر نقش پدر رعنا (مهتاب کرامتی) باشد که به علت ایست قلبی نتوانست جلوی دوربین برود و نقش وی پس از مرگ او حذف شد.همچنین امیر اقایی هم از این پروژه بعد از پخش هفت قسمت انصراف داد.شایعه شده که تهیه کننده حقوق بازیگران را پرداخت نکرده.

ژانر : اجتماعی عاشقانه
سازنده تصویر دنیای هنر
نویسنده : طلا معتضدی
کارگردان : مهدی گلستانه
بازیگران : بهرام رادان ,مهتاب کرامتی ,امیر آقایی ,میترا حجار ,مهرداد صدیقیان ,حامد کمیلی ,هدی زین العابدین ,بیتا فرهی ,اکبر زنجانپور ,ستاره اسکندری ,علیرضا زمانی نسب ,سحر قریشی ,همایون ارشادی ,ترلان پروانه ,نگار فروزنده


تغییر رنگ پوسته
بستن