دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق

دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام گل عشق

Reza Bahram - Gole Eshgh

رضا بهرام گل عشق

آهنگ : حامد دهقانی - ترانه : حسین محمودی و حامد دهقانی - تنظیم : معین راهبر

---------------------------------------------

در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه

گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه

74,543 بار
8 اردیبهشت 1398
00:00 / 00:00
نظرات

صادق
در تاریخ : اردیبهشت 9, 1398

عالی دمش گرم
دمتون گرم

بیوگرافی رضا بهرام

رضا بهرام یکی از خوانندگان جوانی است که طرفدارانی را هم برای خود دارد. این خواننده جوان متولد ۲۰ دی ماه سال ۱۳۷۰ در شهر یزد است. سبک موسیقی رضا بهرام تلفیقی ایرانی است و از سال ۱۳۸۸ در این عرصه فعالیت می کند.

رضا بهرام در صدا و سیما هم اجراهای زیادی داشته است و همکاری او با این سازمان در حدی بوده است که آهنگ تیتراژ سریال ممنوعه را ساخته است.

زندگی خصوصی رضا بهرام

نام اصلی رضا بهرام خواننده، رضا هلاورجانی است و در حقیقت رضا بهرام نام هنری او محسوب می شود.

از نظر تحصیلات او در سال ۱۳۸۹ در رشته مدیریت مالی در دانشگاه علم و فرهنگ یزد پذیرفته شد و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

در مورد خانواده رضا بهرام باید بدانید که او فرزند دوم خانواده است. خانواده آنها پنج نفره هستند یعنی او دارای یک خواهر بزرگتر از خود و یک خواهر کوچکتر از خود است. خواهران رضا بهرام در عرصه ورزش فعالیت دارند. خواهر بزرگتر او سوارکار است و خواهر کوچکترش هم در رشته ورزشی کاناپولو به شکل حرفه ای فعالیت دارد.

در مورد این که این خواننده از کی و چگونه وارد عرصه موسیقی و خوانندگی شد و به موفقیت هایی دست یافت، باید بدانید که رضا بهرام یک سال پیش از ورود به دانشگاه یعنی در سال ۱۳۸۸ فعالیت موسیقیایی خود را شروع کرد. این آغاز کار را ادامه دارد تا این که در سال ۱۳۹۳ به شکل حرفه ای فعالیت های هنری خود در این عرصه را استارت زد.

هر خواننده ای حامی و مدیر خاص خود را دارد و در مورد این خواننده و شرایط اش هم باید بدانید که در حال حاضر رضا بهرام تمام فعالیت‌های هنری خود را با نظارت شرکت فرهنگی هنری ققنوس انجام می دهد.

رضا بهرام از جمله خواننده هایی است که با انتشار اولین ترانه خود به شکل رسمی موفق شد تا به شهرت زیادی دست یابد. اولین آهنگ رضا بهرام در تاریخ ۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ منتشر شد. اولین ترانه رضا بهرام از عشق بگو نام دارد که شعر و ملودی آن از حامد دهقانی است و تنظیم کننده آن هم مسعود جهانی بوده است. انتشار آهنگ از عشق بگو رضا بهرام برای او محبوبیت زیادی به همراه داشت.

گفتنی است که معرفی شدن رضا بهرام بواسطه آهنگ های دیگر از قبل صورت گرفته بود. از جمله یکی از کارهای قوی که در آن حضور داشت، آهنگ گلی از آرش و مسیح بود که با این خوانندگان جوان و البته پر طرفدار به صورت همخوانی شرکت داشته است. این آهنگ هم برای مخاطبان جذابیت زیادی داشته و دارد.

اینستاگرام رضا بهرام و اجراهای زنده او

نکته مهم که شاید موفقیت او را نشان می دهد آن است که این خواننده به صورت زنده در پیج اینستاگرامش برای فالورهایش اجرای زنده دارد که بسیار عالی و فوق العاده هستند چرا که با صدای طبیعی و بدون افکت منتشر می شوند و این یعنی مهارت رضا بهرام در عرصه خوانندگی.


تغییر رنگ پوسته
بستن